Browse vehicle listings on Makina te Perdorura - Shitje Makinash

Sort by Model:AscendingDescending Sort by Year:AscendingDescending Sort by Price:AscendingDescending

Makina 91 - 100 nga 256 shfaqur.

2001 Mercedes-Benz c180 Pre-Owned

Pershkrimi:

€6,200.00
More Details

2003 Daewoo iveco daily Pre-Owned

Pershkrimi:
SHITET FURGON IVECO DAILY FRIGORIFER,
13000 EURO, ME DOGANEN E PAGUAR.
MJETI NDODHET NE DIVJAKE,

€13,000.00
More Details

2007 Opel opel kamiocine Pre-Owned

Pershkrimi:
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e bardhe
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Kondicioner

SHITET KAMIONCINE OPEL PRODHIM I VITIT 2007 SHUME PAK I PERDORUR. FUQI MOTORIKE 2.5 NAFTE ME KONDICIONER KAMBIO MANUAL ME 2 SEDILJE PER PASAGJERET DHE ME PESHMBAJTE 1.3 TON. SHUME FUNKSIONALE PER FIRMAT E SHERBIMEVE TE MATERIALEVE TE NDERTIMIT DHE E...

€8,000.00
More Details

1998 Volkswagen fugon vw transporter Pre-Owned

Pershkrimi:
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: portokalli
Kamjo......: manual

SHITET NJE FUGON VW TRANSPORTER I PAJISUR ME SEDILJE 7+1 VENDE NGJYRE PORTOKALLI. FUGONI ESHTE ME TARGA TR DHE SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI. CMIMI ESHTE 1500 EURO.

Tel. : 0693392020

Cel. : 0696133220

€1,500.00
More Details

2005 Mercedes-Benz b-class Pre-Owned

Pershkrimi:
Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima

SHITET MAKINE BENZ-MERCEDEZ B CLASS PRODHIM I VITIT 2005 BENZINE 1.7 FUQI MOTORIKE KAMBIO AUTOMATIKE NGJYRE GRI METALIZATO FULL OPSION. MAKINA E ARDHUR NGA ZVICRA (PA DOGANE) CMIMI 11.500 EURO.

Tel. : 0696540733

Cel. : 0696133220

€11,500.00
More Details

2004 Mercedes-Benz 270 E Pre-Owned

Pershkrimi:
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: bezhe
Kamjo......: manual
Ftohja.....: Klima

SHITET BENZ MERCEDEZ 270 E COUPE ME 2 DYER. VITI PRODHIMIT 2004 I SAPOARDHUR NGA ITALIA ( PA DOGANE) SHITET PER ARSYE EMIGRACIONI. CMIMI I MAKINES 8500 EURO.

Tel. : 0696540733

Cel. : 0696133220

€8,500.00
More Details

2009 Volkswagen CROSS POLO Pre-Owned with Warranty

Pershkrimi:
Kambio Automatike , 1.4 Benzine, . asnje defekt ,cdo kontroll i kryer me dokumenta me te gjitha dhe me siguracion Kasko deri ne gusht 2012, vetem 20 mije kilometra e perdorur vetem ne tirane

€12,000.00
More Details

2007 Mercedes-Benz ML 420 CDI Pre-Owned

Pershkrimi:
Mercedes-Benz ML 420 CDI AMG 4 MATIC
Sport
Makina eshte ne gjendje shume te mire pune dhe e pajisur me te gjithe aksesoret.

€28,000.00
More Details

1996 Opel Corsa Pre-Owned

Pershkrimi:
Makina eshte ne gjendje sh te mire kambio automatike,condicioner, ABS, 2 airbag, pasqyra elektrike, xhama elektrike kasetofona mp3 usb sony.

€3,000.00
More Details

1989 Other Scania R142 H 4x2 46394 18 Pre-Owned

Pershkrimi:
Mjeti esht ne gjendje pune, ndodhet dhe ka punuar vetem ne Itali. ka vinc 17 metra te gjate. ka capacitet 8700 Kg (vinci F250A.24) per cdo informazion kontaktoni ne numrin e tel 3276335458

€23.00
More Details

Makina 91 - 100 nga 256 shfaqur.


Back 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Next

Number of listings to view.