Browse vehicle listings on Makina te Perdorura - Shitje Makinash

Sort by Model:AscendingDescending Sort by Year:AscendingDescending Sort by Price:AscendingDescending

Makina 51 - 60 nga 259 shfaqur.

1999 Mercedes-Benz c klass New

Pershkrimi:

€5,500.00
More Details

2002 Renault Laguna 3.0 V6 GT Pre-Owned

Pershkrimi:
makines i shte montur impiant gazi para 2 javesh.e sapo ardhur nga zvicra.me dogane dhe targa te reja shqiptare AA xxx EE

€3,800.00
More Details

2002 Renault Laguna 3.0 V6 GT Pre-Owned

Pershkrimi:
makines i shte montur impiant gazi para 2 javesh.e sapo ardhur nga zvicra.me dogane dhe targa te reja shqiptare AA xxx EE

€3,800.00
More Details

1995 Volkswagen golf 3 Pre-Owned

Pershkrimi:
makina ka hyre ne shqiperi ne dhjetor 2011 dhe ndodhet ne shkoder,eshte me targa gjermane pra pa dogane te paguar e cila shkon diku tek 250 euro.eshte ne xhendje te mire motorrike dhe xhenerike,mbrenda eshte pothuajse si e re dhe sherbimet e nevojshme ja kam bere te gjitha para 3 muajve(nderrim vaji,filtra dhe gomina).

€1,000.00
More Details

2000 Opel tigra Pre-Owned

Pershkrimi:
Opel Tigra viti 99,motorr benzin 1.4.E ardhur nga Italia,me dokumente te rregullta italiane.Eshte ne gjendje shume te mire,ka me pak se 4 muaj qe i eshte vene motorr i ri.Eshte makine sportive dhe e shpejt.Tamam per djem te rinj,dhe njerez qe kane qejf shpejtesin dhe bukurin.Shitet per arsye emigrimi.Eshte Okazion mos harroni.

€1,200.00
More Details

2009 Honda Civic EXL Pre-Owned

Pershkrimi:
Here is clean vehicle with clear paper work. Glams Auto offer you various model of used vehicle at affordable price. Please visit our website for more inventory.
www.glamsauto.com, glamsauto@gmail.com or call us on +1 206 866 5549.

€7,300.00
More Details

2008 BMW 535i Pre-Owned

Pershkrimi:
Here is clean vehicle with clear paper work. Glams Auto offer you various model of used vehicle at affordable price. Please visit our website for more inventory.
www.glamsauto.com, glamsauto@gmail.com or call us on +1 206 866 5549.

€9,300.00
More Details

2010 Lexus IS 250 Pre-Owned

Pershkrimi:
Here is clean vehicle with clear paper work. Glams Auto offer you various model of used vehicle at affordable price. Please visit our website for more inventory.
www.glamsauto.com, glamsauto@gmail.com or call us on +1 206 866 5549.

€12,000.00
More Details

2009 Toyota Yaris S Pre-Owned

Pershkrimi:
Here is clean vehicle with clear paper work. Glams Auto offer you various model of used vehicle at affordable price. Please visit our website for more inventory.
www.glamsauto.com, glamsauto@gmail.com or call us on +1 206 866 5549.

€5,600.00
More Details

2001 Mitsubishi pajero DID Pre-Owned

Pershkrimi:
ESHTE NE GJENDJE SHUM TE MIR.. ME MOTOR TE RI,

€7,000.00
More Details

Makina 51 - 60 nga 259 shfaqur.


Back 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next

Number of listings to view.