Browse vehicle listings on Makina te Perdorura - Shitje Makinash

Sort by Model:AscendingDescending Sort by Year:AscendingDescending Sort by Price:AscendingDescending

Makina 231 - 240 nga 256 shfaqur.

1999 Mercedes-Benz E200cdi E Perdorur

Pershkrimi:
Shume e mire. Km origjinal.Me liber servisi te rregullt. Ne cmim perfshihet edhe Dogana.
Per info.Gjermani.0049 15777692757
autoremart@hotmail.de

€5,500.00
More Details

2001 Mercedes-Benz E270cdi Avangard.. E Perdorur

Pershkrimi:
Cilesi e rralle ne treg.Shume pjese te reja.Km.Origjinale..
autoremart@hotmail.de

€10,000.00
More Details

2003 Mercedes-Benz E240 Clasic E Perdorur

Pershkrimi:
Gjendja e mirë. Libër servisi, ABS, dritare elektrike. ESP, Navigator, Disqe alumini.
autoremart@hotmail.de

€10,500.00
More Details

2004 Volkswagen Golf 5 Sport E Perdorur

Pershkrimi:
Gjendja e shkelqyer,1 përdorues, ABS.ESP. Xhama dhe pasqyra elektrike. Alarm, sedilje sportive me ngrohje, radjo CD,10 airbag.Me libër shërbimesh. Në cmim nuk përfshihet dogana.
autoremart@hotmail.de

€9,000.00
More Details

1997 Libherr A310 E Perdorur

Pershkrimi:
autoremart@hotmail.de

€18,000.00
More Details

1997 Hyundai 210 E Perdorur

Pershkrimi:
Eskavatori ndodhet ne Gjermani. Vjen me porosi. Cmimi nuk përfshin transportin dhe doganen.
autoremart@hotmail.de

€16,500.00
More Details

1999 Fiat Punto E perdorur

Pershkrimi:
Dogana e paguar. Gjendja shume e mire.Kambio Automatike,kondicioner.
autoremart@hotmail.de

€3,000.00
More Details

2003 Mercedes-Benz A-class Pre-Owned

Pershkrimi:
makina eshte ne gjendje shume te mire. e perdorur vetem ne autostrade. eshte me kambio automatike, mbyllje qendrore, kondicioner, navigator sensor parkimi paradhe mbrapa, xhama elektrike ,pasqyra elektrike, sinjale te pasqyra,tavan me baxha, sendilje me ngrohje, pilot automatik, fshirese xhamash em sensor, version lungo

€6,300.00
More Details

2003 Mercedes-Benz elegance Pre-Owned

Pershkrimi:
AUTOMATIK,KLIMA,KSENO,SEDILE ELEKTRIKE-LEKURE,NAVI,4X DRITARE ELEKTRIKE,SENSOR PARKIMI,DISQE ALUMINI,KSENO.
CMIMI/BENI CEL.067876196
autoremart@hotmail.de

€0.00
More Details

2000 Mercedes-Benz 311 Pre-Owned

Pershkrimi:
xx

€1.00
More Details

Makina 231 - 240 nga 256 shfaqur.


Number of listings to view.