Browse vehicle listings on Makina te Perdorura - Shitje Makinash

Sort by Model:AscendingDescending Sort by Year:AscendingDescending Sort by Price:AscendingDescending

Makina 141 - 150 nga 256 shfaqur.

2004 Mercedes-Benz 416cdi dopiokabine Pre-Owned

Pershkrimi:
3500kg bruto/gjendja shume e mire..
autoremart@hotmail.de

€11,000.00
More Details

1997 Renault MEGANE COUPE Pre-Owned

Pershkrimi:
SHES RENAULT MEGANE COUPE 1.6 BENZIN+GAS MOTORRI I ESHTE VENE PARA 1 VITI E GJYS NE DATE 20/09/2011 I JANE BERE TE GJITHA SHERBIMET DHE I ESHTE RIBERE IMPIANTI I GASIT ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE PRILL 2012

€1,800.00
More Details

1998 Mercedes-Benz E210 (250turbodiesel)

Pershkrimi:
makina eshte ne gjendje spektakolare !! eshte e gatshme per çdo lloj prove !! xhama te zinj,drita xenon ,feneret pas led,jo duhanpires! full optional!!

€5,000.00
More Details

1994 Volkswagen Golf 3

Pershkrimi:

€1,500.00
More Details

1995 Opel astra F 1.8

Pershkrimi:
opel astra ne gjendje shume te mire motorike me kondicioner airbag navigator portabel cdmp4dvd antifurt dokumenta te paguara deri 10.2012 cmimi 2550 euro i diskutushem tel 0695500664

€2,550.00
More Details

1998 Volkswagen GOLF 4

Pershkrimi:
makina eshte ne gjendje shume te mire.nuk ka nevoje per asnje sherbime taksat jane te paguara deri 6.2012.xhamat mbrapa jane te zinje origjinal.AUDIO CD DVD NAVIGATORE.sapo i eshte nderruar seti i rripit fazes tek volfswagen dhe eshte me garanci per 60.000km.

€4,400.00
More Details

1988 Toyota Supra 3.0I Pre-Owned

Pershkrimi:
Toyota Supra 3.0I 24 valvula 6 pistona 150 kW (204 PS)kv benzine . Me dokumenta te rregullta leje qarkullimi dhe kolaudim .Gjendja e makines e shkelqyer.

€1,500.00
More Details

1995 BMW 318 is cabrio

Pershkrimi:
BMW 318 EVO doplhin {is} inection special kabriolet, 2 dyer, dekumente angleze te rregullta. Makina eshte ne gjendje shum te mire, sportive... nr tel +355685199999

€0.00
More Details

1995 BMW 318

Pershkrimi:
makina eshte ne gjendje shum te mire arsyeja e shitjes me jan ber shum makina

€0.00
More Details

2001 Mercedes-Benz ML 270 CDI Pre-Owned

Pershkrimi:
OKAZION. Mercedes ML 270 CDI, 4x4. Dhjetor 2000 me opsione 2004. Në gjendje shumë të mirë, me taksa të paguara deri në shtator 2012. Ngjyrë gri, xhama të zinj nga fabrika. Diezel, kambio manuale. Pasqyra me mbyllje elektrike. Kondicioner. Sedilje lëkure me ngrohje elektrike.

€12,000.00
More Details

Makina 141 - 150 nga 256 shfaqur.


Number of listings to view.