Browse vehicle listings on Makina te Perdorura - Shitje Makinash

Sort by Model:AscendingDescending Sort by Year:AscendingDescending Sort by Price:AscendingDescending

Makina 141 - 150 nga 259 shfaqur.

2001 Mercedes-Benz E-klas diezel, Pre-Owned

Pershkrimi:
Shes Mercedes - Benz, E-klas diezel, viti i prodhimit Dhjetor 2001, ngjyre krem, Kamjo automatike tip tronik + / -, me kondicioner, sedilje lekure me masazh, kompiuter bordi, i sapo hyre ne Shqiperi, taksa + kolaudim + siguracion per 1 vit te paguara, Fuqi motorrike 200cc , shume ekonomike, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, Cmimi...

€5,800.00
More Details

1972 Mercedes-Benz 220 D Pre-Owned

Pershkrimi:
Makina eshte ne gjendje te mire motorike.

€12,000.00
More Details

1972 Mercedes-Benz 220 D Pre-Owned

Pershkrimi:
Makina eshte ne gjendje te mire motorike.

€12,000.00
More Details

2004 Mercedes-Benz 416cdi dopiokabine Pre-Owned

Pershkrimi:
3500kg bruto/gjendja shume e mire..
autoremart@hotmail.de

€11,000.00
More Details

1997 Renault MEGANE COUPE Pre-Owned

Pershkrimi:
SHES RENAULT MEGANE COUPE 1.6 BENZIN+GAS MOTORRI I ESHTE VENE PARA 1 VITI E GJYS NE DATE 20/09/2011 I JANE BERE TE GJITHA SHERBIMET DHE I ESHTE RIBERE IMPIANTI I GASIT ME DOKUMENTA TE PAGUARA DERI NE PRILL 2012

€1,800.00
More Details

1998 Mercedes-Benz E210 (250turbodiesel)

Pershkrimi:
makina eshte ne gjendje spektakolare !! eshte e gatshme per çdo lloj prove !! xhama te zinj,drita xenon ,feneret pas led,jo duhanpires! full optional!!

€5,000.00
More Details

1994 Volkswagen Golf 3

Pershkrimi:

€1,500.00
More Details

1995 Opel astra F 1.8

Pershkrimi:
opel astra ne gjendje shume te mire motorike me kondicioner airbag navigator portabel cdmp4dvd antifurt dokumenta te paguara deri 10.2012 cmimi 2550 euro i diskutushem tel 0695500664

€2,550.00
More Details

1998 Volkswagen GOLF 4

Pershkrimi:
makina eshte ne gjendje shume te mire.nuk ka nevoje per asnje sherbime taksat jane te paguara deri 6.2012.xhamat mbrapa jane te zinje origjinal.AUDIO CD DVD NAVIGATORE.sapo i eshte nderruar seti i rripit fazes tek volfswagen dhe eshte me garanci per 60.000km.

€4,400.00
More Details

1988 Toyota Supra 3.0I Pre-Owned

Pershkrimi:
Toyota Supra 3.0I 24 valvula 6 pistona 150 kW (204 PS)kv benzine . Me dokumenta te rregullta leje qarkullimi dhe kolaudim .Gjendja e makines e shkelqyer.

€1,500.00
More Details

Makina 141 - 150 nga 259 shfaqur.


Number of listings to view.