Browse vehicle listings on Makina te Perdorura - Shitje Makinash

Sort by Model:AscendingDescending Sort by Year:AscendingDescending Sort by Price:AscendingDescending

Makina 111 - 120 nga 256 shfaqur.

2002 Land Rover freelander Pre-Owned

Pershkrimi:
eshte me dogan te paguar dhe ne gjendje shume te mire.ka abs,mbyllje me pult,air bag per shoferin dhe pasagjerin,cd dhe vend per usb,xhama dhe pasqyra elektrike,drita mjegulle,timon idraulik,esp,frena elektrike,pasqyra me ngrohje.cmimi i diskutushem.

€5,000.00
More Details

2000 Mercedes-Benz E 220 CDI New

Pershkrimi:
Mercedes Benz( 4 fenersh) E220 CDI ,Viti 2000. Kambio AUTOMATIKE,Pilot Automatik,Nafte, Kondicioner,(+ Stufe per ngrohje e pavarur nga motorri , hyn ne pune automatikisht kur temperatura ulet nen 7 grade C, mund te stakohet me nje buton ON/OF) , 6 AirBag , 169000 km,Motor i vogel,Shume Ekonomik , 4 Xhama e pasqyra Elektrike,...

€6,000.00
More Details

2001 Ford Focus Pre-Owned

Pershkrimi:
MAkina eshte full option dhe me TVSH te paguar !

€3,200.00
More Details

2007 Mercedes-Benz S320 Pre-Owned

Pershkrimi:
Kushte perfektye ,cmimi i diskutueshem

€50,000.00
More Details

1999 Man Man Pre-Owned

Pershkrimi:
Per motive mbyllje aktiviteti shiten dy Autofshesa marka MAN portokalii dhe marka BUCHER e bardhe, kambio manuale , nafte, te dyja me sistem thithje dhe sprucim uji te klorifikuar, ne gjendje perfekte si te reja.

€10,000.00
More Details

2001 Mercedes-Benz A-CLASS

Pershkrimi:
MERCEDE-BENZ A CLASS MODEL 2001 1.4 BENZINE,KAMBIO AUTOMATIKE,KONDICIONER,ME 4 PORTA NGJYRE E ZEZ XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ME DOGANE TE PAGUAR, ME DISQE ALUMINI.
CEL : 0692126959
CMIMI 4500 EURO

€4,500.00
More Details

2001 Renault SCHENIC

Pershkrimi:
RENO SCENIC VITI 2001 1.6 BENZINE KONDICIONER,4 AIRBAG XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE NGJYRE GRI ME DISQE ME DOGANE TE PAGUAR.
CMIMI 3400 EURO
CEL ; 0692126959

€3,400.00
More Details

2001 Toyota VERSO

Pershkrimi:
TOYOTA VERSO,MODEL 01,NGJYRE BLU, MOTORR 1.3 BENZINE,KONDICIONER ME 4 PORTA DOPIO AIRBAG, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE KAMBIO AUTOMAT,ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 5600 EURO
CEL; 0692126959

€5,600.00
More Details

2001 Volkswagen GOLF

Pershkrimi:
VOLKSWAGEN GOLF 4 , MODEL 2001 , MOTORR 1.4 BENZINE , NGJYRE BLU , ME 4 PORTA , 4 AIRBAG , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , I SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR. CMIMI : 3900 EURO
CEL : 0692126959

€3,900.00
More Details

2001 Peugeot 206

Pershkrimi:
PEUGEOT 206 MODEL 2001 1.4 BENZINE,KONID,KASETOFON ORIGJINAL ME IOPPSIONE NE TIMON,4 PORTA,BLU,100.000 KM , XHAMA PASQ ELEK,E SAPOARDHUR ME DOG, 3000 EURO

€3,000.00
More Details

Makina 111 - 120 nga 256 shfaqur.


Number of listings to view.