Browse vehicle listings on Makina te Perdorura - Shitje Makinash

Sort by Model:AscendingDescending Sort by Year:AscendingDescending Sort by Price:AscendingDescending

Makina 1 - 10 nga 256 shfaqur.

2003 Mercedes-Benz CLK

Pershkrimi:
makine ne gjendje shume te mire

€5,500.00
More Details

2001 Volkswagen Polo New

Pershkrimi:
Shife Vet Me Mire

€3,499.00
More Details

2002 Mercedes-Benz E Pre-Owned

Pershkrimi:
Mercedes Benz
E-Klasse,,,Avantgarde,,,2002,Kambio Automatike (Tiptronik).
Pilot Automatik,E270 (shume ekonomik 5,4 Litra Nafe per 100 km).
Kondicioner,Radio,CD,Navigator,TV,Telefon,Komanda ne Timon.
Kompjuter ne Bord,Sedilje Elektrike,Ngrohje Sedilesh,Sensor Parkingu.
2 Celesa,Xhama Dhe Pasqyra Elektrike,Sinjale ne Pasqyre.
Fener...

€6,200.00
More Details

2005 Ford Focus Pre-Owned

Pershkrimi:
Ju lutem kontaktoni me e-mail për më shumë informacion.
gretjaster@hotmail.com

€1,800.00
More Details

2003 BMW 320 d Pre-Owned

Pershkrimi:
Ju lutem kontaktoni me e-mail për më shumë informacion.
grefralf@hotmail.com

€2,200.00
More Details

2002 Volkswagen Golf 1.9 TDI Pre-Owned

Pershkrimi:
Please contact by email for more information. In english please.
julophurten@hotmail.com

€2,000.00
More Details

2004 Mercedes-Benz E 220 CDI Pre-Owned

Pershkrimi:
Please contact by email for more information. In english please.
vastabazin@hotmail.com

€5,600.00
More Details

2001 Renault Clio New

Pershkrimi:
Makine Renault Clio ne gjendje perfekte. E sapo ardhur nga Italia. Dokumentat ne rregull. Gjendja motorike dhe teknike shume e mire. Ka Audio Cd Player,Air Conditioning,Am/Fm Stereo, Xhama elektrike, Mbyllje e centralizuar,Drita Mjegulle, Timon hidarulik. Rripi i motorit i ri.
Cmimi i diskutueshem.

€3,200.00
More Details

2002 Hyundai coupe Pre-Owned

Pershkrimi:
makina eshte ne gjendje te mire dhe ka pak muaj qe ke hyre ne shqiperi dokumentat e paguara deri ne qershor 2013 ka DVD player TV me ekran 7 polsh

€4,200.00
More Details

2000 Mercedes-Benz E 220 CDI ELEGANCE

Pershkrimi:
E 220 ELEGANCE VITI 2000 taksat E siguracıon kane paguar tanı devri ne 2014 nuk asnje problem mekanık she elektronik

€5,500.00
More Details

Makina 1 - 10 nga 256 shfaqur.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Next

Number of listings to view.